Трьохполичковий металевий стелаж з ДСП полицями буде вдалим елементом інтер’єру кімнати в стилі Прованс, Бароко або Вінтаж.
Конструкція дуже міцна та практична, а порошкове фарбування забезбечує виробу стійкість до подряпин.
|



Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стеллаж |
| Количество ярусов этажерки | 3 |
| Производитель | Tenero |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Ширина стеллажа | 550 мм |
| Глубина стеллажа | 400 мм |
| Высота стеллажа | 1000 мм |
| Материал изготовления стеллажа | |
| Корпус (каркас) | сталь |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Нагрузка на ярус хранения | 50 кг |
| Відстань між полицями | 350 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 026 ₴




