Матеріал: прокатна сталь
Фарбування: порошкове, стійке до подряпин
Габарити: +70 мм к спальному місцю
Відстань від підлоги до основи: 260 мм
Висота ізголів’я: 730 мм; узніжжя: 360 мм
Бренд: Freedom (Фрідом)
Матрац Freedom Pocket / Фрідом Покет
Технічні параметри:
- Висота – 19 см
- Навантаження – 120 кг
- Жорсткість - 4
- Тип матраца - Пружинний
- Євроборт з піни по периметру.
- Тип чохла - Незнімний
- Тип пружинного блоку – Блок пружин Пружинна система Pocket Spring
Матеріали:
- Піна з масажним ефектом
Нетоксичний, довговічний та гіпоалергенний матеріал. Завдяки особливостям ортопедичної піни сприяє правильному розподілу тиску на різні ділянки тіла, знімає навантаження з судин та покращує кровообіг під час сну. Високий рівень щільності матеріалу Ergoflex® покращує ортопедичні властивості матраца.

- Термоповсть
Служить бар`єром між пружинним блоком і м`якими шарами матраца, надає виробу додаткову жорсткість і пружність, забезпечує рівномірний розподіл навантаження по всій поверхні виробу. Використання цього матеріалу у складі матраца збільшує рекомендований термін експлуатації до 10 років.

- Жаккард
Особливе плетіння волокон добре пропускає повітря і робить чохол стійким, що сприяє тривалому використанню матраца.

- Блок пружин «Pocket Spring» скріплені по периметру рамою із прокатної сталі; кожна пружина в окремому текстильному мішечку; кожна пружина працює незалежно; висока точкова еластичність матраца; правильне розподілення навантаження тіла.

- Євроборт із піни по периметру
Strong board - євроборт із піни, що розміщується по периметру пружинного блоку. Призначений для додаткового зміцнення країв матраца, запобігання їх деформації та продовження терміну корисної експлуатації виробу. Завдяки застосуванню піни високої щільності та збільшеній товщині євроборту корисні властивості Strong board зросли у 1,2 рази порівняно з класичним євробортом.

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tenero |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Тип матраса | пружинный |
| Тип пружинного блока матраса | независимый пружинный блок "Pocket Spring" |
| Наполнение матраса | термовойлок, Ортопена, Pocket Spring |
| Максимально допустимая нагрузка на 1 спальное место | 120 |
| Усиленный каркас матраса (периметр матраса) | Да |
| Высота | 19 мм |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Размеры матраса | |
| Ширина | 200 мм |
| Длина | 160 см |
| Материал чехла матраса | |
| Сторона чехла 1 | жаккард |
| Степень жесткости матраса | |
| Сторона матраса 1 | средней жесткости |
Информация для заказа
- Цена: 15 191 ₴






