Приліжкова металева тумбочка буде вдалим елементом інтер’єру спальної кімнати в стилі Лофт.
Конструкція дуже міцна та практична, а порошкове фарбування забезбечує виробу стійкість до подряпин.
Конструкція дуже міцна та практична, а порошкове фарбування забезбечує виробу стійкість до подряпин.
| Колір покриття | 400х350х420 |
| білий, бежевий, коричневий, чорний оксамит, чорний (глянець) | 1809 |
| чорне/срібло,чорне/золото, чорна мідь, біле/срібло, білий/оксамит | 1990 |
| бордо, жовтий, зелений, синій, бузковий, сірий, золото | 2171 |



Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tenero |
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбы | прямая |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | металл |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП |
| Ножки | металл |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 40 см |
| Глубина тумбы | 35 см |
| Высота тумбы | 42 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 809 ₴






