Металевий журнальний стіл з ДСП полицями буде вдалим елементом інтер’єру кімнати в стилі Лофт.
Конструкція дуже міцна та практична, а порошкове фарбування забезбечує виробу стійкість до подряпин.
|



Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tenero |
| Страна производитель | Украина |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Стиль исполнения | Лофт |
| Материал изготовления столика | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ножки | сталь |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры столика | |
| Длина столика | 1090 мм |
| Глубина столика | 550 мм |
| Высота столика | 450 мм |
| Толщина столешницы | 25 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 741 ₴







