Металевий баний стул з ДСП сидінням буде вдалим елементом інтер’єру будь-якого закладу.
Конструкція дуже міцна та практична, а порошкове фарбування забезбечує виробу стійкість до подряпин.
| Колір покриття | 775х370х600 |
| чорний оксамит, сірий оксамит | 4477 |
| чорне/срібло,чорне/золото, чорна мідь, біле/срібло, білий/оксамит | 4676 |

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tenero |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Стиль исполнения | Лофт |
| Тип мебели | барный стул |
| Форма сиденья | квадратная |
| Тип | Барный стул |
| Подножка | Да |
| Материал каркаса | ДСП |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 370 мм |
| Глубина | 60 мм |
| Высота | 775 мм |
| Материал изготовления | |
| Сиденье | ламинированная ДСП |
| Ножки | сталь |
| Основной обивочный материал | без обивки |
Информация для заказа
- Цена: 4 477 ₴





