Металевий стул з ДСП сидінням та спинкою буде вдалим елементом інтер’єру кімнати в стилі Лофт.
Конструкція дуже міцна та практична, а порошкове фарбування забезбечує виробу стійкість до подряпин.
| Колір покриття | 810х420х400 |
| чорний оксамит, сірий оксамит | 3243 |
| чорне/срібло,чорне/золото, чорна мідь, біле/срібло, білий/оксамит | 3442 |



Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tenero |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Тип основания | Ножки |
| Стиль исполнения | Лофт |
| Тип мебели | кухонный стул |
| Форма сиденья | квадратная |
| Материал каркаса | ДСП |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 420 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 810 мм |
| Высота сиденья стула | 475 мм |
| Материал изготовления | |
| Сиденье | ламинированная ДСП |
| Ножки | сталь |
| Основной обивочный материал | без обивки |
Информация для заказа
- Цена: 3 243 ₴





